O nás

O našej spoločnosti

História

Naša spoločnosť bola založená už v roku 1992 v Snine so zameraním na výrobu mikroténových tašiek, vriec a pod. V roku 1999 začíname pracovať s vyfukovaním fólií a od roku 2002 rozširujeme recyklačnú linku na spracovanie odpadových fólií.

Súčasnosť

V súčasnosti sa spoločnosť zaoberá výrobou hlavne LDPE a HDPE fólií a výrobkov z nich pre koncového zákazníka ale aj pre priemyselné využitie, nákup a spracovanie odpadových fólií, zákazková potlač fólií. Zamestnávame lokálnych ľudí, dbáme na životné prostredie.

Ciele

Cieľom je byť stabilným obchodným partnerom, zamestnávateľom a neustále zvyšovať kvalitu a objem výroby a expandovať na nové trhy. Obchodným partnerom ponúkame bezproblémovú spoluprácu na základne vzájomnej dôvery a lojality. Koncoví zákazníci ocenia stálu vysokú kvalitu výrobkov.

Technológie

Pri výrobe sa využívajú najmodernejšie postupy, vlastníme technológie na vyfukovanie fólií,  výrobu hotových výrobkov a recyklačnú linku značky EREMA. Výrobky spĺňajú požiadavky zdravotnej nezávadnosti pri styku s potravinami.

Náš tím

Ján Pčola
Majiteľ
Jozefína Pčolová
Obchod a cenové ponuky
Jana Bindzárová
Fakturácia
Zuzana Pčolová
Objednávky
Ján Pčola ml.
Výroba