O nás

O našej spoločnosti

História

Firma FRAGOLA bola založená v roku 1992 v Snine, so zameraním na výrobu mikroténových sáčkov, tašiek a vriec. V roku 1999 je výroba rozšírená o vyfukovanie fólie, výrobu rolo vriec do košov a potlač fólie. Od roku 2002 firma prevádzkuje recyklačnú linku na spracovanie odpadových fólií a výrobu regranulátu.

Súčasnosť

Medzi hlavné činnosti v súčasnosti patrí recyklácia LDPE, HDPE a LLDPE fólie, výkup odpadovej fólie, výroba regranulátu, vyfukovanie a potlač fólie, výroba vriec na odpad, tašiek, mikroténových sáčkov. Firma zamestnáva lokálnych ľudí a dbá na životné prostredie.

Ciele

Cieľom je byť stabilným obchodným partnerom a zamestnávateľom a neustále zlepšovať procesy, zvyšovať kvalitu a objem výroby. Obchodným partnerom ponúkame bezproblémovú spoluprácu na základne vzájomnej dôvery a lojality. Koncoví zákazníci ocenia vysokú kvalitu výrobkov.

Technológie

Technológie Pri výrobe sa využívajú moderné postupy, vlastníme technológie na vyfukovanie fólií, výrobu hotových výrobkov a recyklačnú linku EREMA. Výrobky spĺňajú požiadavky zdravotnej nezávadnosti pri styku s potravinami.

Náš tím

Ján Pčola

Majiteľ

Jozefína Pčolová

Obchod a cenové ponuky

Jana Bindzárová

Fakturácia

Zuzana Pčolová

Objednávky