Výrobky

Čo všetko predávame a vyrábame?

V ponuke máme výrobky z polyetylénu – LDPE (Low Density Polyethylene) ako napríklad vrecia do košov, farebné vrecia na separovaný odpad, vrecká na obleky, tašky, vrecká na ľad a obaly na dokumenty. Z výrobkov z mikroténu – HDPE (High Density Polyethylene) ponúkame mikroténové vrecká na uskladnenie potravín, vrecká na tlačenku, mikroténové vrecká do koša ako aj tašky na bežný nákup. Taktiež ponúkame maliarske fólie, paletovacie stretch fólie, alobal, papier na pečenie, farbu a mnoho ďalších výrobkov. Takmer všetky výrobky je možné vyrobiť s potlačou podľa želania zákazníka. Pre neštandardné rozmery, farby alebo iné požiadavky na výrobok nás neváhajte kontaktovať.

LDPE výrobky

Výrobky z nízkohustotného polyetylénu sú pre svoju pevnosť vhodné pre priemysel, služby, domácnosti, mestá a obce.

Ponúkame fólie, ktoré sa využívajú na ochranu výrobkov a tovaru, vrecia do košov pre gastronomický sektor, vecká na ľad alebo vrecia na triedenie separovaného odpadu.

Viac informácií

HDPE výrobky

Vysokohustotný polyetylén tzv. mikrotén a výrobky z neho sa najčastejšie používajú na balenie a uchovávanie potravín.

Je využívaný najmä v maloobchodných predajniach potravín a domácnostiach, najčastejšie sú z neho vyrobené potravinárske vrecká rôznych veľkostí.

Viac informácií

Doplnkový sortiment

Ponúkame rôzny doplnkový tovar: alobal, desiatový papier, frish fólie, papier na pečenie, stretch fólie, maliarske a zakrývacie fólie, aditiíva, farbivá, spojivá a pigmenty atď.

Ak ste nenašli v našej ponuke produkty o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať.

Viac informácií